Σημαντικό!! Λόγω προσωρινού προβλήματος με τα emails της υπηρεσίας μας η επικοινωνία μας μαζί σας θα είναι μόνο τηλεφωνική. Λόγω προσωρινού προβλήματος με τα emails της υπηρεσίας μας η επικοινωνία μας θα είναι τηλεφωνική. You Might Also Like Πρόσκληση Ελιάς 27 Νοεμβρίου, 2023 Δελτίο Τύπου Ημερίδας: “Η Οικογένεια που δεν γνωρίζω: Η αναδοχή και η υιοθεσία το 2021” 2 Ιουνίου, 2021 Σήμερα, Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας, συναντήσαμε τη Διευθύντρια της Εταιρίας Προστασίας Ανηλίκων Πειραία «Ο Καλός Ποιμήν» κυρία Αγγελική Κουζούμη, μια γυναίκα που καθημερινά αγωνίζεται για τα παιδιά που έχουν περισσότερο ανάγκη, μια γυναίκα που μας εμπνέει 17 Μαρτίου, 2021 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.
Δελτίο Τύπου Ημερίδας: “Η Οικογένεια που δεν γνωρίζω: Η αναδοχή και η υιοθεσία το 2021” 2 Ιουνίου, 2021
Σήμερα, Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας, συναντήσαμε τη Διευθύντρια της Εταιρίας Προστασίας Ανηλίκων Πειραία «Ο Καλός Ποιμήν» κυρία Αγγελική Κουζούμη, μια γυναίκα που καθημερινά αγωνίζεται για τα παιδιά που έχουν περισσότερο ανάγκη, μια γυναίκα που μας εμπνέει 17 Μαρτίου, 2021